Etkin ÜRETİM
Hedef Odaklı İDARE
Koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

BİZ KİMİZ?

Hayatınızı kolaylaştıran ve sizi güvenle hedefinize taşıyan asansörlerin arkasında güçlü bir motor vardır. Bu güçlü motorların önde gelen üretici isimlerinden biri de VOLTRON ASANSÖR MOTORLARI'dır.

Asansör sektöründe uzmanlaşmış, yenilikçi ve güvenilir bir marka olan Voltron, yılların deneyimiyle donatılmış ekibi ile en son teknolojileri kullandığı seri üretim hattında ürettiği yüksek kaliteli asansör motorlarını size sunuyor.

Voltron Asansör Motorları, çeşitli uygulama alanlarına uygun olarak dişlili ve dişlisiz motor tiplerinde ürünler sunmaktadır. Güçlü ve dayanıklı Voltron dişlili Asansör motorları, yüksek taşıma kapasitesi gerektiren ticari binalar ve yoğun trafikli alanlar için idealdir. Voltron dişlisiz asansör motorları ise sessiz, düşük enerji tüketimi ve pürüzsüz hareket sağlayarak, konut ve lüks yapılar için tercih edilir.

Voltron, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem verir. Yenilikçi ve öncü bir yaklaşımla, sektördeki en son trendleri takip eder ve sürekli olarak ürünlerini geliştirir. Güvenilirlik, performans ve enerji verimliliği prensibiyle en üst düzeyde çözümler sunar. Kalite odaklı üretim süreçleri, sıkı kalite kontrol önlemleri ve uluslararası standartlara uygunluk, müşterilerimize güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunmamızı sağlar.

Artan ihracat oranına paralel olarak Voltron Asansör Motorları, dünya genelindeki müşterilerine güçlü bir destek sunmaktadır. Voltron İhracat faaliyetleriyle global pazarda güçlü bir varlığa sahiptir.

Etkin bir üretim, organizasyon ve idare yapısına sahip olan Voltron Asansör Motorları, hızlı teslimat, kapsamlı teknik destek sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma gayretindedir. Hasmak Makine ve Voltron güç birliği ile üretilen Asansör Motorları sektörün aranılan uzun ömürlü yıldızlarıdır ve gelecekte de bütün dünyada parlamaya en ağır yükleri üstlenmeye devam edecektir.

VOLTRON ASANSÖR MOTORLARI 

Voltron İdare
Voltron İdare
Voltron İdare
Voltron İdare
FABRİKA

Nişantaşı Mahallesi Dr. Hulusi Baybal Caddesi Hazım Uluşahin İş Merkezi A Blok No:067 Selçuklu KONYA / TÜRKİYE

www.voltronasansor.com info@voltronasansor.com